neděle 24. listopadu 2013

Delicate Check #10 - Logic (YZO Empire)


Někdy mám pocit, že vlastně moderuju takovou talkshow. Užívám si to. Miluju, když se zpětně koukám na video, co jsme natočili a směju se u toho. Je potřeba sebe i vás někdy trochu pobavit. Doufám, že se u tohohle dílu s číslem 10 pobavíte tak, jako já.

Hostem Delicate Check byl Logic (Hráč Roku) a tak trochu i Lucas z YZO Empire. Fanouškům český rapový scény určitě nemusím představovat a ti, kteří by nevěděli, ať určitě navštíví jejich youtube. Bavili jsme se o jeho postoji ke vzhledu, teď i dříve, o nákupech v sekáčích, i o problémech se clem. Více zhlédněte sami. A mimochodem, doporučuju vždy vyčkat i celé titulky!


Jak moc tedy módu řeší takový lidi, jako je právě Logic, to posuďte sami. Já si myslím, že ačkoliv se na první pohled může jevit, že to má - víte kde, tak podvědomě stejně vytváří nějaký ten svůj look a jde za ním.Jak jsem i zmínila uvnitř videa. Logic byl hostem právě na popud vás, diváků, fans i haters Delicate Check. Určitě dál pište, koho by jste chtěli vidět, jehož vztah k módě by vás zajímal. V odkazech najdete náš facebook, twitter nebo i ask.fm. Díky za přízeň!


No a co jsem měla vlastně já na sobě?: Kožich, kratší řetěz H&M, džíny DIY, boty Jeffrey Campbell, delší řetěz Claire's, hodinky Michael Kors
Odkazy:http://delicatepunx.blogspot.cz/
Žádné komentáře:

Okomentovat