čtvrtek 7. června 2012

FOAMO POPRVÉ V ČR!

Už tuto sobotu se v posledním poschodí obchodního domu Kotva (Palanca music club) bude konat v pořadí druhá Rooftop party. Výhled na starou Prahu, drinky a muzika. Nemůžete nepřijít!!!


Pro ty, kterým to nestačí, zde oficiální tiskovka:

ROOFTOP PARTY vol. 2 w/ FOAMO(UK)

9.6.2012, Palanca Music club OD KOTVA, 5. patro
Main stage: FOAMO (UK), Smack, Tuco, Layup, Dimitry, Trusty
DJ lounge: Dryman, Z-Kat, Alyaz, Ponyk, Montrey, Tomas
start 21:30 / vstup, předprodej Ticketportal 150 czk, na místě 250 czk
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/405587979473013/

Na pokračování ROOFTOP PARTY, která se rozroste o novou hlavní stage, do další zrekonstruované místnosti 5. patra OD KOTVA, se poprvé v ČR představí jedno ze současných top jmen electro-housové scény, ceněný producent a DJ FOAMO!
FOAMO, vlastním jménem Kye Gibbon je už nyní ve svých 22 letech považován za jednoho z největších talentů vzešlých z UK za posledních pár let. Kluk z High Wycombe poblíž Londýna, odkojený na klasických ostrovních žánrech drum & bass, grime, dubstep a garage, se intenzivně věnuje produkci a djingu již od svých 14 let. Avšak od doby, kdy díky pořadu Kissy Sell Out na notoricky známé britské stanici Radio 1 přičichl k housově orientovaným beatům, začala jeho kariéra raketově stoupat. Hned jeho první releasy Moving It Over Here, Everything Cool a Rockman zaznamenaly velký úspěch a už v roce 2009 pak Kye absolvoval tour po USA a Austrálii. Hrál na festivalech po celém světě a díky svým djským skills se stal
residentem v klubech v UK i na Ibize. Není tedy divu, že má na kontě nespočet kolaborací a remixů se spoustou zvučných jmen jako je Franz Ferdinand, Man Like Me, La Roux, Diplo, Laidback Luke, Lee Mortimer, Jack Beats nebo Carl Cox a jeho práce je podporována všemi od Annie Mac až po DJ Zinca.

Do detailu vypilované beaty, plné silných basových linek a chytlavých vokálů, tvoří spolu s precizní djskou technikou a zálibou v úpravě treků, specielně pro své sety, nezapomenutelnou show, kterou si budete moc vychutnat už 9.6. v prostorách 5. patra legendárního obchodního domu Kotva!

FOAMO také nedávno vydal nové EP Tremors, které však svým rozsahem 8 treků připomíná spíše album a svou vysokou kvalitou a peckami jako "Vibrations" nebo "Sherlock" jen potvrzuje všechny superlativy vyřčené výše. Aktuálně spolupracuje s RacknRuin na projektu Gordon City a těší se na své první vystoupení v ČR!

http://www.foamo.net/
http://soundcloud.com/foamo

Spolu s ním hlavní stage doplní stálice domácí scény: SMACK, TUCO, LAYUP, DIMITRY a TRUSTY
V první místnosti s barem a terasou zahrají: DRYMAN, Z-KAT, ALYAZ, PONYK, MONTREJ a TOMAS

Kapacita klubu Palanca pro tento večer zdaleka přesahuje 1000 lidí, takže se není třeba bát tlačenice nebo front na barech.
Klub má zvláštní vstup z ulice Královodvorská. Výtah do 5. patra bude v provozu po celou dobu konání akce.

Klub bude otevřen od 21:30. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal za 150czk + poplatky, na místě do 23:00
200czk poté 250czk.

Žádné komentáře:

Okomentovat